Konstrukcijų projektavimas

Jeigu turite projektą, tačiau netenkina jo kokybė, norite pakeisti konstrukcinius sprendinius, ar buvote užsisakę tik architektūrinę dalį mes galime Jums atlikti darbo projektą. Svarbu paminėti, kad siekdami sutaupyti statytojai dažnai pasirenka pigesnį variantą ir užsisako tik techninį projektą. Tačiau darbo projektas vis tiek bus reikalingas norint atlikti pastato pripažinimo tinkamu naudoti procedūrą, todėl geriau projektą atlikti iš karto. Be to, darbo projekte ne tik numatomos konstrukcijos, tačiau ir sudaromi tikslius medžiagų kiekių žiniaraščiai, todėl vykdant statybos darbus žinosite tikslius kiekius, o rangovai galės viską įvykdyti pagal Jūsų norus, o ne improvizuoti statybos aikštelėje.

UAB „Architektūra ir konstrukcijos“ inžinieriai-konstruktoriai rengdami konstrukcinę dalį paskaičiuos pastatą veikiančias apkrovas, parinks tinkamiausias techninius sprendinius Jūsų projektuojamo pastato atveju, parinks medžiagas ir paskaičiuos jų kiekius, atliks detalius konstrukcinius darbo brėžinius.

Taip pat UAB „Architektūra ir konstrukcijos“ galite užsisakyti atskirų konstrukcijų projektavimą. Jei ketinate pakeisti architektūrinėje dalyje numatytus pamatus, rostverkus, medines ar gelžbetonines perdangas, sąramas, stogo konstrukciją, ketinate griauti laikančią sieną ir reikalinga paskaičiuoti sijas, ar kt. Užsisakius konstrukcijos projektavimą mes įvertinsime ją veikiančias apkrovas, parinksime laikančią konstrukciją, pateiksime jos brėžinius.

Svarbūs veiksniai, apsisprendžiant dėl projekto konstrukcinės dalies:

1. Konstrukcinė dalis yra privaloma kiekvieno projekto sudedamoji dalis (STR 1.05.06.2010 „Statinio projektavimas“).
2. Pastato statyba vykdoma pagal Darbo projektą, kuris neįmanomas be konstrukcinės dalies. Projektas reikalingas atlikti pastato pripažinimo tinkamu naudoti procedūrą.
3. Konstrukcinę projekto dalį sudaro: pamatų planas, pamatų pjūviai ir detalės; rostverkų planas ir pjūviai; sąramų planai ir pjūviai; perdangų planai bei pjūviai; stogo konstrukcijų planai (stogo karkaso krėslas, gegnių planas); pastato pjūviai; grindų, sienų, perdangų ir stogo įrengimo detalės; pagrindiniai medžiagų kiekiai.
4. Užsisakius projekto konstrukcinę dalį bus užtikrinamas vienas iš esminių statinio reikalavimų- mechaninis atsparumas ir pastovumas.